Items where Author is "AJDARI, Muarem"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 1.

Article

AJDARI, Muarem (2023) FUNKSIONI I CAKTUESORIT (DETERMINATIV) ME THEKS TË VEÇANTË TË NYJËS (ARTIKEL) NË GJUHËN GJERMANE DHE FORMAT EKUIVALENTE NË GJUHËN SHQIPE. FILOLOGJIA International Journal of Human Sciences, 11 (20-21). pp. 156-163. ISSN 2671-3012

This list was generated on Fri May 24 09:24:43 2024 CEST.