Items where Subject is "P Language and Literature > PA Classical philology"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: A | Ç
Number of items at this level: 2.

A

AJDINI-MURTEZI, Shejnaze and SALIU, Besa (2020) THE IMPORTANCE OF PEDAGOGICAL TRANSLATION IN TEACHING A FOREIGN LANGUAGE. FILOLOGJIA, 8 (13-14). pp. 15-25. ISSN 2671-3012

Ç

Çeliku, Arbër and ALIU, Jetmire (2020) NJË TIPOLOGJI E NDRYSHIMIT KUPTIMOR TË FJALËVE DHE LINDJA E IMPLIKATURAVE TE REJA GJUHËSORE GJATË PANDEMISË COVID-19. FILOLOGJIA, 8 (13-14). pp. 9-14. ISSN 2671-3012

This list was generated on Fri Jul 12 15:43:37 2024 CEST.