Items where Author is "ADILI-ÇELIKU, Luljeta"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 3.

Article

Gashi, Gonxhe and ADILI-ÇELIKU, Luljeta (2023) SHKARJET DREJTSHKRIMORE NË MEDIET E SHKRUARA, ELEKTRONIKE DHE NË RRJETET SOCIALE. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 10 (19-20). pp. 167-178. ISSN 2545-4919

ADILI-ÇELIKU, Luljeta and Veseli, Meral (2022) MILAN JAZBECI, THIS INNOVATOR IN POETRY. International Journal of Albanology, 9 (17-18). pp. 178-182. ISSN 2545-4919

ADILI-ÇELIKU, Luljeta (2018) NDAJSHTESIMI SI ELEMENT STILISTIK NË VEPRAT E DY AUTORËVE, PËRFAQËSUES TË PERIUDHAVE LETRARE, FRASHËRI DHE KADAREJA. FILOLOGJIA International Journal of Human Sciences, 6 (9-10). pp. 111-117. ISSN 2671-3012

This list was generated on Thu Apr 18 12:53:38 2024 CEST.