Items where Author is "Leka, Arian"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 2.

Article

Leka, Arian (2018) MOTIVE SHTEGTARE, ELEMENTE MITIKE DHE KRIJESA IMAGJINARE NË EPIKËN SHQIPTARE. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 5 (9-10). pp. 117-120. ISSN 2545-4919

Leka, Arian (2018) TJETRI NË KRIJIMTARINË E SHKRIMTARIT JOVAN NIKOLADIS DHE HETERONIMIA SIKRIJUESE E IDENTITETIT VIRTUAL. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 5 (9-10). pp. 145-150. ISSN 2545-4919

This list was generated on Tue May 28 21:49:18 2024 CEST.