Items where Author is "Mulliqi, Haqif"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items: 2.

Mulliqi, Haqif (2019) TEATRI SI MISION NË EMANCIPIMIN E EMOCIONEVE APO SI FYTYRA E DYTË E FAUSTIT SHQIPTAR. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 6 (11-12). pp. 138-156. ISSN 2545-4919

Mulliqi, Haqif (2018) TEKNOLOGJIA E RE E KOMUNIKIMIT DHE NDËRVEPRIMI I FAKTORËVE STRUKTURORË, INSTITUCIONAL DHE SOCIOEKONOMIK NË ETIKËN GAZETARESKE NË KOSOVË. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 5 (9-10). pp. 243-258. ISSN 2545-4919

This list was generated on Thu Jun 30 14:52:21 2022 CEST.