Items where Author is "Rrokaj, Shezai"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 2.

Article

Rrokaj, Shezai (2020) LIGJI PËR GJUHËT NË MAQEDONINË E VERIUT DHE GJUHA SHQIPE. ALBANOLOGJIA, 7 (13-14). pp. 47-55. ISSN 2545-4919

Rrokaj, Shezai (2019) NJËSIMI I ALFABETIT GUR THEMELI PËR NJËSIMIN E GJUHËS DHE TË KOMBIT. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 6 (11-12). pp. 60-65. ISSN 2545-4919

This list was generated on Sat May 28 00:52:10 2022 CEST.