Items where Author is "Sulejmani, Berton"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 2.

Article

Sulejmani, Berton (2018) KATEDRA E GJUHËS DHE LETËRSISË SHQIPE E UNIVERSITETIT TË TETOVËS -VATËR E ZHVILLIMIT TË GJUHËS SHQIPE DHE E PËRGATITJES SË KUADRIT ARSIMOR E SHKENCOR (1994 – 2018). ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 5 (9-10). pp. 275-282. ISSN 2545-4919

Sulejmani, Berton (2018) KONTRIBUTI I STUDIUESVE TË HUAJ NGA UNIVERSITETET E PERANDORISË SË AUSTRO-HUNGARISË PËR ZHVILLIMIN E GJUHËS DHE SHKOLLËS SHQIPE. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 5 (9-10). pp. 13-21. ISSN 2545-4919

This list was generated on Thu May 30 16:01:45 2024 CEST.