Items where Author is "YMERAJ, Ermira"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 3.

Article

YMERAJ, Ermira (2019) ARKETIPI I HEROINËS FEMËRORE TE MIGJENI, KADARE, KONGOLI DHE KOLIQI. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 6 (11-12). pp. 120-125. ISSN 2545-4919

YMERAJ, Ermira and SMAKAJ, Elira (2019) FJALA DHE FALJA NË KANUN. FJALËT URTA SI ÇËSHTJE TË PAREMIOLOGJISË. ALBANOLOGJIA International Journal of Albanology, 6 (11-12). pp. 159-164. ISSN 2545-4919

YMERAJ, Ermira and SHABANI, Emine (2018) SHTRESIMET NARRATIVE DHE VEÇORITË NË DISA ROMANE TË PETRO MARKOS, ERNEST HEMINGWAY-IT DHE ERICH MARIA REMARQUE. FILOLOGJIA International Journal of Human Sciences, 6 (9-10). pp. 41-49. ISSN 2671-3012

This list was generated on Fri May 27 17:22:25 2022 CEST.